1 lutego 2016

Pomysły jak spędzić ferie ??

Większość  z nas ma ferie. Jak je spędzić?- nasuwa się pytanie.Ja pokarze wam jak można spędzić te piękne "wakacje zimowe".
1.W górach.
No tak , jak zima to i góry. Wiecie snowboard i narty. Pięknie. Tylko w tym problem, że nie ma śniegu. :( Przykro. Ale osoby które mają stoki na pewno coś wymyślą. to tym nie trzeba się martwić.I można świetnie się bawić z rodziną i z przyjaciółmi. To wasz wybór z kim pojedziecie.
2.Zagranicą
Ale super!! Tam też, można w górach. Ale ile jest plusów z takim wyjazdem. Można świetnie spędzić czas, nauczyć się języka i spotkać nowych ludzi. Jak pojedziecie zagranicę,na pewno nie pożałujecie.
3.U rodziny
Dlaczego nie? Też może być fajnie. Dawno nie widziałeś babci, cioci, kuzyna. Masz pretekst i czas aby właśnie do nich pojechać. Trochę spędzić z nimi czasu i dobrze spędzić ferie.Tam również można poznać nowych ludzi. Odpoczniesz od rodziców, rodzeństwa. U dalszej rodziny na pewno jest ciszej, rodzice nie dają ci nowych obowiązków.
4. W domu
A dlaczego nie ? Też można ciekawe spędzić czas. Chciałaś coś zrobić od dłuższego czasu. Masz właśnie na to czas.Nie masz pretekstu że nie masz czasu. Kiedy wyjeżdżamy nie mamy czasu na znajomych. Zostań w domu , spędzisz bardzo dużo miłych chwil z nimi. A może spotkasz nową osobę.
Pewnie jest jeszcze wiele pomysłów jak można spędzić ferie, ale te to takie najczęstsze.Jest wiele możliwości jak można spędzić "wakacje zimowe". Ale też można pomieszać, kilka dni zagranicą a kilka w domu i też można odwiedzić rodzinę.Ja tak zrobiłam, pierwszy tydzień u cioci a drugi w domu. I nie żałuje, bardzo dobrze spędziłam i spędzam ferie. Mam jeszcze tydzień i na pewno dobrze je wykorzystam.Zdjęcia wzięte z internetu. A jak wy spędzacie "wakacje zimowe"?

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz